Reklam
  • Reklam
Asbank, IV. Uluslararası Uygulamalı Ekonomi ve Finans...
Reklam

Asbank, IV. Uluslararası Uygulamalı Ekonomi ve Finans Konferansı'na katıldı!..

Kuzey Kıbrıs köklü bankalarından Asbank, IV. Uluslararası Uygulamalı Ekonomi ve Finans Konferansı’na (ICOAEF’18 - IV. International Conference on Applied Economics and Finance & Extended with Social Sciences) katılarak bir sunum gerçekleştirdi. İşte detaylar…

Reklam
29 Kasım 2018 - 13:28 - Güncelleme: 30 Kasım 2018 - 16:18
Reklam

Asbank, 4. Uluslararası Uygulamalı Ekonomi ve Finans Konferansı’na katıldı!

Kuzey Kıbrıs bankacılık sektöründe topluma duyarlı, müşteri odaklı, erişilebilir, şeffaf, kaliteli ve kolaylıkçı bir bankacılık anlayışıyla hareket eden Asbank’ın Gönyeli Şube Müdürü Şükrü Umarbeyli, IV. Uluslararası Uygulamalı Ekonomi ve Finans Konferansı’na (ICOAEF’18 - IV. International Conference on Applied Economics and Finance & Extended with Social Sciences) katılım gösterdi.

28-29-30 Kasım 2018 tarihlerinde Kuşadası’nda yapılan ve Sealight Resort Hotel’de gerçekleşen konferansa, doktora çalışmaları için giden Umarbeyli, orada “Özel Bir Bankanın Hizmet Kalitesi Algısı ile Müşteri Memnuniyeti Algısının Değerlendirilmesi” konulu sunum yaptı.

Not: 28-29-30 Kasım 2018 tarihlerinde yapılan ICOAEF'18'de, ekonomi, işletme, finans ve sosyal bilimlerle ilgili tüm konuları araştırmak ve fikir alışverişinde bulunmak isteyen herkes katılabiliyor. Konferansa katılan araştırmacılar, konferansın özel konularına uygun olarak makaleleri sunuyorlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x