Reklam
  • Reklam
Armar Group Pazarlama Koordinatörü Bora Rifatoğlu, değişim...

Armar Group Pazarlama Koordinatörü Bora Rifatoğlu, değişim kampanyasını anlattı..

Her yıl geleneksel olarak Armar Group tarafından yapılan değiştirme kampanyası hakkında Ekonomi Kıbrıs Prestige dergisine konuşan Bora Rifatoğlu, kampanyanın gereken ilgiyi gördüğünü açıkladı..

Reklam
26 Nisan 2018 - 07:48 - Güncelleme: 27 Nisan 2018 - 09:01
Reklam

 

ARMAR GROUP’TAN KAZANDIRAN FIRSAT: 9. DEĞİŞİM KAMPANYASI

Döviz hızla yükseliyor, gelirler günden güne eriyor. Böyle durumda da vatandaş ilk tedbiri alışverişten tasarruf yaparak alıyor.

Dövize bağlı KKTC ekonomisinde yıllardır tekrarlanan bu döngüye, Armar Group kampanyaları ile karşı koyuyor.

Bu yıl dokuzuncusu başlayan Değişim Kampanyası, tüketiciye cazip fırsatlar sunuyor.  25’inci yaşını kutlayan Armar Group, kampanyada satış hedefine şimdiden ulaştı.

Bu da ekonominin ve motivasyonun kötüye gittiği dönemde şikayet edip kabuğa çekilmek yerine, yeni fikirler ve proje üretmenin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor...

 

Eskiyen, modası geçen, teknolojisi geri kalan, günden güne sıkıntı çıkaran beyaz eşyanız mı var? Armar Group onları alıyor, yerine yenisini koyuyor. Üstelik cazip fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleriyle...

Direktörlüğünü Murat Arar’ın yaptığı Armar Group, artık klasikleşen kampanyası ile bir kez daha alışveriş yapmayı düşünenlere fırsatlar sunuyor.

Bu yıl dokuzuncusu başlayan Değişim Kampanyası, beklenenden de fazla ilgi gördü.

Kampanyanın detaylarını, içeriğini ve firmanın yol haritasını Armar Group Pazarlama Koordinatörü Bora Rifatoğlu ile konuştuk.

 

“BAHAR TEMİZLİĞİNE, ÜRÜN YENİLEME İLE DESTEK OLUYORUZ”

Bir Armar klasiği haline gelen Değişim Kampanyası bu yıl nasıl olacak?

Yine ezber bozacak, yine çok güzel olacak. Öncelikle Armar Group olarak güzel bir 2017 yılı geçirdiğimizi ve satış hedeflerimizi tutturduğumuzu belirtmek isterim. Yeni hedefler belirleyerek, Değişim Kampanyamız ile 2018’e güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz.

 

Bu kampanyada başlıca hedeflerimiz;

- Tüketicinin elindeki eski ürünü değerlendirmesine fırsat tanımak,

- Tüketiciyi ergonomik ve enerji tasarruflu ürünler ile buluşturup pratik kullanım kolaylığı sağlamak ve ev ekonomisine destek olmak,

- Tüketicinin Blomberg ve Grundig markasının kalitesi ile birlikte Armar Group’un teknik servis hizmet kalitesini tanımasını sağlamaktır.

 

Ada genelinde bayilerimizle yürüttüğümüz bu kampanya sayesinde tüketicinin kendine en yakın noktadan bu fırsata ulaşmasını sağlıyoruz. Kampanyadaki ürün portföyümüzde TV, klima, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, ocak ve ankastre ürünler bulunmaktadır. Eski ürünleri bu kampanyada 500 TL’ye varan indirimler ile değerlendirme fırsatı tanıyoruz. Tüketicileri kampanya ürünlerini yakından tanımak amacı ile Blomberg – Grundig mağazalarına bekliyoruz.

 

“KIBRIS HALKININ BENİMSEDİĞİ BİR KAMPANYA”

Israrla bu kampanyayı bekleyen kalabalık bir tüketici kitlesi var. Sebebi nedir?

Bu yıl 9’uncusu düzenleyeceğimiz Değişim Kampanyamız Kıbrıs halkının benimsediği ve her yıl beklenti içine girdiği bir kampanya olmuştur. Bahar döneminde yaptığımız bu kampanya ile tüketicilerin bahar temizliğine biz de ürün yenileme ile destek oluyoruz. Tüketicinin elindeki eski ürünleri 500 TL’ye varan indirimler ile değerlendirme fırsatı tanıyoruz. Bu da kampanyamızın beklenen bir kampanya olmasına katkı sağlıyor.

 

“ŞİMDİDEN SATIŞ HEDEFLERİNİ AŞMIŞ DURUMDAYIZ”

Yılın ilk çeyreği tamamlandı. Armar Group için nasıl bir yıl oluyor 2018?

Yılın ilk çeyreğinde başlattığımız Blomberg ve Grundig Değişim Kampanyamız beklenen bir kampanya olması nedeniyle gereken ilgiyi bu yıl da gördü. Kampanyamızın katkısıyla bu periyot için koyduğumuz satış hedeflerini aşmış durumdayız. 2018 yılının geriye kalanını da başarı ile tamamlayacağımızı düşünüyorum.

 

MOBİLYA ÜRETİMİ DAHA DA BÜYÜYOR

Yeni planlarınız, yatırım projeleriniz neler?

2017 yılı içerisinde başlayan Mobilya Üretim Tesisimiz, 2018 yılında da faaliyetlerine hızla devam etmektedir. Bireysel ev projelerimizin yanında, gelişen inşaat sektörü ve hızla çoğalan yurt yatırımlarından dolayı üretim kapasitemiz artmış bulunmaktadır.

 

2018 yılında tercih edildiğimiz anahtar teslim projelerimize her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Verdiğimiz farklı alanlardaki hizmetlerle, başlangıçtan anahtar teslimi yapılana dek geçen süreçte müşterilerimize proje takip kolaylığı sağlıyoruz; müşterilerimiz yalnızca bir şirket ile muhatap olacağından, proje takibi çok daha zahmetsiz oluyor.

 

“HEDEFLERİMİZ ARTARAK BÜYÜYOR”

25’inci yılınız da kutlu olsun. Çeyrek asırlık bir şirket artık Armar Group… Neler söyleyeceksiniz?

Armar Group, 1993 yılında şahıs şirketi olarak kurulup, 2005 yılında Armar Electronics Limited adı altında şirketleşme sürecini tamamlamıştır. O süreçten bu yana beyaz eşyadan, elektroniğe; mobilyadan, ticari klima sistemlerine kadar çeşitli markaların distribütörlüğünü alarak sektörde 25’inci yılına ulaşmıştır. Büyüme hızımız ile orantılı olarak hedeflerimiz de artarak büyümektedir.

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kemaler Group, münhal açtı!..
Kemaler Group, münhal açtı!..
Hangi şirket yatırım portföyüne Bitcoin ve kripto paraları ekleyecek?..
Hangi şirket yatırım portföyüne Bitcoin ve kripto paraları...