Yerde bulduğunuz cüzdana dikkat! İndirim kuponu çıkabilir..

Mardo yeni kampanyasıyla büyük dikkat çekiyor..

 

 

Yolda yürürken yerde cüzdan buldular, panik yaptılar, apar topar sahibini aradılar ama bulamadılar.. Kimliğe ya da kartvizite ulaşmak için cüzdanı açtıkları an sürprizle karşılaştılar..

 

                        

 

Sürpiz dedik, çünkü kaybeden bir vatandaşın değil, tamamen bulan için hazırlanan özel bir cüzdandı bu. İçinde kimlik, kredi kartı ya da para yoktu, hediye çekleriyle doluydu..

 

Gören gözüne inanamadı. Kimileri tekrar tekrar kontrol etti, kimileri kamera şakası sandı. Aslında şaka değil, sosyal medyaya bomba gibi düşen bir kampanyaydı bu..

 

Kampanyanın sahibine gelince.. Dondurma, pasta ve tatlının değişmez lezzeti Mardo..

 

Mardo işte bu yeni projesiyle büyük ses getiriyor.. İçi hediye çeki dolu cüzdanlar bulana lezzetli ikramlar olarak geri dönüyor..

 

Lefkoşa, Girne, Gazimağusa ve Güzelyurt sokaklarına dağıtılan binlerce sürpriz cüzdanı, yol kenarlarında yeni sahiplerini bekliyor.. Cüzdanı bulup, hediye çeklerini alan Mardo şubelerine koşuyor. 

 

                       

 

 

Tabi bir hatırlatma daha; ‘Mardo Sokakta’ kampanyasının hediyeleri bu kadar değil. Cüzdanı bulup, kazandığınız tatlı ile selfie çektirip Mardo sayfasına gönderirseniz, bir de çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. İşte bu çekilişin galibini de iki kişilik ve tam bir haftalık dolu dolu bir İstanbul tatili bekliyor.. 

 

http://www.ekonomikibris.com