Telsim'den ezber bozan akıllı ev sistemi!

Telsim, Smart Kontrol cihazı ile müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Kombi, TV, garaj kapısı, klima, elektrikli perde, DVD, müzik seti gibi cihazlar artık telefon ile yönetilebilecek.

Depo Kontrol Servisi ile makineler arası iletişimde fark yaratan Telsim, şimdi de Smart Kontrol cihazı ile müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

KKTC’de bir ilk olan Depo Kontrol Sistemi uygulaması ile ev ve iş yerlerinde bulunan depoların su miktarını ölçüyor ve seviyesi belirli bir miktara düşünce SMS ile uyarıyordu. Şimdi ise Smart Kontrol Cihazı ile, ev ve iş yerlerindeki uzaktan kumandalı cihazlar yönetilecek.

SMART KONTROL İLE EVİNİZİN KONTROLÜ SİZDE OLACAK

Smart Kontrol cihazı, ücretsiz Broadlink e-control uygulaması Android veya İOS üzerinden telefona veya tablete indirilerek, radyo frekans veya kızılötesi kumandalı kombi, TV, garaj kapısı, klima, elektrikli perde, DVD, müzik seti gibi cihazlar artık telefon ile yönetilecek.

GÜVEN: DİJİTAL DÖNÜŞÜMDE LİDER OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Telsim, Smart Kontrol cihazı ile ev ve iş yerlerimizi daha güvenli hale getiriyor. Dijital dönüşümde lider olmayı hedeflediklerini söyleyen Ürün, Servisler ve Kampanyalar Bölüm Başkanı Derya Gökçe Güven, Smart Home Cihazları ile uzaktan yönetebilen teknolojileri Kıbrıs’a kazandırmaktan dolayı gurur duyduklarını ifade etti. Güven sözlerine şöyle devam etti: “ Süpernet ile abonelerimizin sabit internet ihtiyaçlarını karşılarken, şimdi ise Smart Home akıllı ev çözümleri ile abonelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir firma olmak hedefimiz.” Güven, devrim niteliğindeki bu cihaza, ayda sadece tarifeye ek olarak 20 TL’ye sahip olunabileceğini, odanın herhangi bir yerine yerleşebilecek, kullanışlı ve çok yer kaplamayan bir cihaz olduğunu söyledi. Müşterilerin tüm ihtiyaçlarını belirleyerek çalıştıklarını söyleyen Güven, teknoloji firması olarak, Smart Kontrol cihazını, Telsim’lilere kazandırıyor olmaktan çok mutlu ve heyecanlı olduklarını dile getirdi.