Noyanlar Group projelerine yoğun ilgi!

Kıbrıs Emlak Merkezi, İstanbul'daki CNR EXPO Emlak Fuarı izlenimlerini paylaşmaya devam ediyor. Bu kez sırada Noyanlar Group var. Firmanın satış sorumlusu Cem Buldu ilgiyi yorumladı, yeni yıl için yeni yatırımların sinyalini verdi.

 

KIBRIS EMLAK MERKEZİ

Geniş bir ürün yelpazesi görüyoruz standınızda. Hangi projelerle katıldınız?

Biz Noyanlar olarak hem yeni açmış olduğumuz projelerimizle, hem de hali hazırda devam eden projelermizle katıldık. “Royal Sun Residence” projemiz var, “Royal Life Residence”, “Angel Towers” projemiz var. Gazimağusa merkez ve İskele bölgesinde konumlandırmış olduğumuz projelerimizle katıldık biz fuara. Her türlü konut seçeneğimiz var; stüdyo, 1+1, 2+1 apartman daireleri, 2+1 villalar, 3+1 villalar, ikiz villalar, tam müstakil villalar. Her türlü zevke ve bütçeye hitap eden, geniş ödeme planlı, faizsiz ve bankasız ödeme planlarımızın olduğu projelerimiz var. Ödemeyi müşteriyle beraber ortak ayarladığımız için bizim yoğun bir talebimiz var açıkçası. Hem yurtdışı bağlantılarımızın güçlü olmasından dolayı yurtdışı ülkelerden, hem de ülke içerisinde yapmış olduğumuz bu esnek, kolay ödeme planlarıyla da vatandaşlarımızda olumlu bir talep görüyoruz, memnunuz yani.

O kadar çok seçenek ve yatırımcı dostu avantajlar sıraladınız ki.. İlgi de yüksek olsa gerek?

Kesinlikle öyle. Güzel bir fuar oluyor, ciddi müşterilerimiz var. İlgilenen, talep gösteren, önemli sorular soran, ciddi alıcı olduğunu gösteren ciddi alıcılarımız var. Bu da bizi memnun ediyor.

Hedef kitlenizde kimler var?

Noyanlar Group olarak %75-80 olarak satışlarımızı zaten Türkiye’nin de içinde yer aldığı yurtdışı ülkelere gerçekleştiriyoruz. Bunların içerisinde eski Sovyet ülkeleri, İngiltere, Arap Emirlikleri, İran gibi ülkeler var. Kuzey Irak pazarına da girdik bu sene. Onun dışında, Çin’den bir projemiz var. “İlim Çin’de bile olsa bulup getirin” demişler ya hani, biz de yatırım Çin’deyse bile gidip getirdik Kıbrıs’a.

Memnunuz o açıdan da, çünkü uluslararası bir tanınırlığımız var. Marka değerimiz çok yüksek. Biz de bu marka değerini korumak ve yükseltmek için elimizden gelen bütün özveriyi hatta zaman zaman fazlasını da gösteriyoruz şirket olarak. Yapmış olduğumuz araştırmalarda Kuzey’de yurtdışı satışını en çok gerçekleştiren firmalar arasında çok çok ön sıralardayız, rahatlıkla lideriz diyebiliriz. Çünkü yurtdışında da kendi ofislerimiz olduğu için çok geniş bir altyapımız ve iletişi ağımız var. O yüzden de satışlarımızdan memnunuz.

Projeleriniz dikkat çekici, motivasyonunuz yüksek. Bu standınıza da yansımış, tebrikler. O zaman biraz da yeni yatırımlardan tüyolar verin bize, neler olacak yeni dönemde?

Çok teşekkürler, bu bir ekip işi ve çok başarılı bir takımız. Biz Noyanlar Group olarak zaten Gazimağusa şehrinin şekillenmesinde çok ciddi rol oynamış bir firmayız. Çünkü kurucumuz Gökhan Noyan adanın ilk mimarlarından. Bu yüzden de şehirdeki bugün eski dediğimiz birçok yapının varoluşunda ciddi süreçlerde ciddi rol oynamış bir kişi. Projesinde olsun, inşaatında olsun, denetlemesinde olsun.. Şehrin %70’inde diyebilirim ki bizim şirketimizin bir şekilde etkisi ve katkısı olmuştur. Bu yüzden de Gazimağusa bizim için vazgeçilmez bir şehir. Gazimağusa’da ileride gerçekleştireceğimiz projelerimizi konumlandırdık. Şu an yeni trendimiz İskele, çünkü çok güzel ve bakir bir sahili var. Yeni düzenlenmiş, modern dizayn edilmiş bir bölge ve bu sebepten de çok yoğun talep alan bir bölge. Biz de talepleri karşılamak üzere yeni projelerimizi İskele bölgesinde arz etmeyi planlıyoruz. Aynı zamanda da Gazimağusa’da da lokal projelerimiz olmaya devam edecek.

Herkes bilmeli ki Noyanlar Group olarak 1973’ten beri inşaat sektöründe hizmet vermekteyiz. Kaliteden, güvenden ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermedik. Temel önceliğimiz bunlar oldu ve bu şirket çatısı altından da bu şirketin gücüyle hareket etmekten dolayı ben son derece memnunum. Ciddi bir iş yaptığımıza inanıyorum, değerli bir hizmet verdiğimize inanıyorum. Bu yapmış olduğumuz katma değerlerin içerisinde yer almaktan da mutluyum.

Üç ödül birden alan Noyanlar'dan, yeni yıla özel yatırım fırsatı!

Noyanlar Şirketler Grubu Direktörü Ahmet Noyan, Royal Life projesini anlattı..