Erman Çitim'den anneler günü mesajı..

Anneler günü için iş dünyasından da mesajlar geliyor. Farz Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Çitim, bu özel gün için bir mesaj yayınladı. 'Annelerimizi bir gün değil, her gün hatırlayalım' vurgusu yaptı..

Farz Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Çitim mesajında, "Bizleri dünyaya getiren, insanı sevmeyi, ona saygı göstermeyi, iyiliği, yardımseverliği ve birçok insani meziyeti öğreten annelerimize minnet ve şükran borçluyuz" ifadelerini kullandı.

Çitim, şunları kaydetti:

"Dinimiz ve kültürümüz bize daima annelerin ve babaların kıymetli olduğunu anlatmıştır. Onların ihmal edilmesi, unutulması, köşelerinde yalnız ve bir başlarına bırakılmaları kabul edilemez. Sadece Anneler Günü’nde değil, yılın her günü annelerimizi hatırlamamız gerekmektedir.

Bu geleneklerin bozulmadan devamını ve gelecek kuşaklara aktarılmasını temenni ediyorum. Anneler Günü’nün annelerimizi hatırlamamıza, onlara sevgimizi ve saygımızı göstermemize vesile olmasını diliyorum.

Anneler Günü’nün tüm müslüman aleminde birlik ve beraberliğimize, huzur ve kardeşliğimize katkı sağlamasını temenni ediyorum.

Tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, bütün annelerimize saygılarımı sunuyorum."

Erman Çitim

Farz Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı