Ekonomi Kıbrıs Prestige dergisinin Ocak sayısı çıktı!

Kıbrıs ekonomisi için yeni yıl nasıl geçecek? 2017'de iş dünyası yatırım planlarına nasıl bakıyor? Ekonomi Kıbrıs Prestige dergisi, dolu dolu bir içerikle dikkat çekiyor. İşte detaylar..

Kıbrıs'ın tek ekonomi ve iş dünyası dergisi Ekonomi Kıbrıs Prestige, Ocak 2017 sayısı ile yayında. 

2016 nasıl geçti, 2017'den neler bekleniyor? Kıbrıs ekonomisine yön veren isimler detayları Ekonomi Kıbrıs Prestige ile paylaştı. 

Ekonomi Kıbrıs 2017 Beklenti Anketi de her yıl olduğu gibi, bu sene de birçok alanda dikkat çeken verilen sunuyor. Yeni dönem için yatırım beklentileri ne yönde, iş dünyası hangi alanda gelişime ihtiyaç duyuyor? Hepsi bu ankette yanıt buluyor. 

Ve bu anket ile ilgili bir detay daha. Sonuçlar gösteriyor ki iş dünyası birikimini gayrimenkul sektöründe değerlendiriyor. Peki Lefkoşa, Girne ve Gazimağusa'da hangi yatırım fırsatları var? Emlak dünyasının profesyonelleri bir bir sıraladı. 

Para piyasaları da 2016'nın ateşi yüksek başlıklarından biriydi. 2016 zor geçti, 2017'de bizleri neler bekliyor sorusunu, İktisatbank Hazine Grup Müdürü Emre Değirmencioğlu özel bir analizle masaya yatırdı. 

Ayaz Medya Grubu tarafından hazırlanan Ekonomi Kıbrıs Prestige dergisini online formatta okumak için tıklayın..