Ekonomi Kıbrıs Prestige dergisi Haziran sayısı satışa çıktı!

Kıbrıs ekonomisinde, Kıbrıs emlak sektöründe neler oluyor, hangi gelişmeler var? Tüm bunların yanıtı Kıbrıs'ın tek ekonomi ve iş dünyası dergisi Ekonomi Kıbrıs Prestige'de. İşte Haziran sayısında öne çıkan isimler ve konu başlıkları.

Kıbrıs'ın tek ekonomi ve iş dünyası Ekonomi Kıbrıs Prestige Haziran sayısı ile yine dolu dolu. 

Ekonomi dünyasından haberler, yatırım fırsatları, emlak sektöründen gelişmeler, yeni konut projeleri, uzman analizleri, fırsat ilanları ve çok daha fazla başlığın yer aldığı dergi dikkat çekiyor.

İşte dikkat çeken konu başlıkları:

* Blue Way Şirketler Grubu Finans Direktörü Türkan Özbirim: 

Milos Park Homes projesini değerlendiren Özbirim "Şimdiden yüzde 25 kazandılar" dedi ve çok konuşulacak yeni projeden tüyolar verdi. 

* Ercan Afşaroğlu - Prestige Mutfak Direktörü

"Hedefimiz sektör liderliği" diyen Afşaroğlu, yeni ürünü FIX-IT ile yol haritasını ve yurt dışı projelerini anlattı. 

* Ragıp Tanlı - Emtan İnşaat Direktörü 

Emtan'ın en yeni projesi Emtan Deluxia için iddialı konuştu Ragıp Tanlı. "Kalite ve lüks bu projede buluştu" dedi. Dahası da var. 

* Orkun Altınbaş - ASV Holding Yönetim Kurulu Üyesi

Altınbaş ailesinin üçüncü kuşak yöneticisi Orkun Altınbaş, Altower projesinin detaylarını ilk kez anlattı. "Dünyada ilk olacağız" diyerek çarpıcı açıklamalar yaptı. 

* Pelin Baltacı - IK Master Genel Müdürü

İş ve personel bulmak isteyenler için dijital bir köprü kuran IKmaster.com'un ayrıcalıklarını ve sağladığı kolaylıkları Pelin Baltacı sıraladı. 

* Cüneyt Ömeroğlu - Tesme Trading Direktörü

Kıbrıs'ta üretiliyor, dünyaya açılacak. Trend Mobilya'nın yeni yol haritasında Lübnan ve Katar var.

* Zuhal Gürçimen - Yaşam Atölyesi Kurucu Ortağı

Genç adaylar iş hayatına atılırken nelere dikkat etmeli, staj dönemi ve iş arama sürecinde olmazsa olmazlar neler? Mezuniyet Dönemi yazısı bu açıdan çok faydalı. 

* Mehmet Ali Refioğluları - MAr Construction Direktörü

Kıbrıs'ta emlak yatırımları artıyor, sektörün önde gelen isimleri süreci değerlendiriyor. Mar Construction Direktörü'ne göre emlak almanın tam zamanı. 

* Deniz Köylü - Steel Homes Direktörü

Çelik evler ile hayalleriniz gerçek olabilir. Steel Homes Direktörü Deniz Köylü maliyet hesabı yaptı, yüzde 30'luk farkı paylaştı. 

* Mustafa Kansay - Mimar

Evlerde ve ofislerde dekorasyon için akılcı çözümler.. Dar alanları geniş gösterme tüyolarını Mustafa Kansay yazdı. 

* Mert Avan - Avertiss İnsan Kaynakları Yöneticisi

"Beton suratlı emlakçıları sevmiyorum" dedi, Avertiss'in ayrıcalıklarını anlattı. Emlak danışmanı adaylarına da tavsiyeler var. 

* Nejmi Sıddık - Kumsal Emlak Direktörü

Kıbrıs emlak sektörünün köklü markası Kumsal Emlak Direktörü Nejmi Sıddık yatırımın avantajlarını paylaştı. "Mal satan kaybeder, satın alan kazanır" dedir. 

* Theresa Engfors - Maklarringen Yöneticisi

Kıbrıs emlak sektörü ile İskandinav ülkeleri arasında köprü kuran Theresa Engfors, yüzde 98'lik satış başarasını anlattı, detaylar dikkat çekici. 

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Burcu Ergin, Sigortacılık Uzmanı Dilek Kurnaz, Coldwell Banker Novest Danışmanı Tunç Aybars, Coldwell Banker Novest Danışmanı Hasan Demirsu, Makine Mühendisi Coşkun Akyüz ve Ziraat Mühendisi Raci Denerel'in yazıları da Ekonomi Kıbrıs Prestige Haziran sayısında. 

Borusan Oto Kıbrıs'ın yeni showroom yatırımı, Milos Park Ormanı projesinin detayları, yeni konut projeleri ve yatırım fırsatı sunan gayrimenkul ilanlarının yer aldığı Ekonomi Kıbrıs Prestige Haziran sayısı satışta. 

Marketlerde, bayilerde ve Deniz Plaza'larda.