DİKKAT! BUGÜN KIBRIS'TA DEV EYLEM VAR...

DİKKAT! BUGÜN KIBRIS'TA DEV EYLEM VAR... Hür İşçi Sendikaları Federasyonu (HÜR-İŞ) ve federasyona bağlı, MEMUR-SEN, KAMU-İŞ, DAÜ-PER-SEN, BEL-SEN, DİN-GÖR-SEN, BASS, BAY-SEN ve BÜRO-İŞ sendikalarından eylem çağrısı!..

 

DİKKAT! BUGÜN KIBRIS'TA DEV EYLEM VAR

Hür İşçi Sendikaları Federasyonu (HÜR-İŞ) ve federasyona bağlı, MEMUR-SEN, KAMU-İŞ, DAÜ-PER-SEN, BEL-SEN, DİN-GÖR-SEN, BASS, BAY-SEN ve BÜRO-İŞ sendikaları bugün gerçekleştirilecek eylem için halkımıza çağrıda bulundu.

HÜR-İŞ'ten yapılan açıklamada: “Mutfağımda yangın var!" diyen herkesi eyleme gelmeleri için çağrıda bulundu. Ayrıca şunları dile getirdi: “TL’nin döviz karşısında sürekli olarak değer kaybetmesi nedeniyle, hükümet edenlerin bütün tüketim maddelerine sürekli olarak zam yapan rantçılara göz yummasının yanı sıra, hükümetinde gerek benzene, gerek elektriğe, gerekse süt ürünlerine uygulamış olduğu zamlar neticesince küçük esnaf iflas noktasına gelmiş, vatandaş da tükenmiştir. Gün birlik olma zamanıdır. O nedenle tüm üyelerimizi ve halkımızı yarın akşam saat 19.00’da Başbakanlık önüne bekliyoruz.” 

DİKKAT! KAMU-SEN'den eylem çağrısı!..