Avukat ve Hukuk Danışmanı aranıyor..

Gürkan&Gürkan, münhal açtı..

 

Gürkan&Gürkan hukuk danışmanlığına Avukat ve Hukuk Danışmanı aranıyor.

Firmanın, kendi alanlarında lider olan kurumsal ve özel müvekkillerine yönelik avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmetleri verebilecek, Girne ofislerinde istihdam edilmek üzere avukat ve hukuk danışmanları aranıyor.

AVUKAT-HUKUK DANIŞMANI

Münhal, Girne ofislerimizde istihdam edilmek üzere 2 kişiliktir.

Yabancı özel ve kurumsal müvekkillerle bilgi alışverişinde bulunabilecek, Türkçe ve İngilizce sözleşme sair hukuki içerikli belge tanzim edebilecek, yabancı kurumsal müvekkillere hukuk danışmanlığı verebilecek ve yazışma yapabilecek keza davaları ve sair yargı işlemlerini takip edip layiha ve dava hazırlığı yapabilecek, çeşitli hukuki kaynaklardan araştırma yaparak bilgi toplayabilecek ‘AVUKAT-HUKUK DANIŞMANI’ istihdam edilecektir.

Aranan Özellikler;

Bir hukuk Fakültesinden ‘çok iyi’ dereceyle mezun olmak, En az 2 yıl avukatlık tecrübesine sahip olmak, 35 yaşını geçmemiş olmak, İyi derecede bilgisayar, ofis yazılımları ve ekipmanları kullanabilmek, Sürüş ehliyetine sahip olmak, Dinamik ve rekabetçi bir çalışma ortamında çalışabilmek, İngiltere’den mezun olmak veya yüksek lisans/LPC/BVC yapmış olmak avantaj sayılacaktır. İyi derecede İngilizce bilmek avantaj sayılacaktır.

 

Av. Ayşe Gürkan

ayseg@gurkangurkan.com

Tel: 0392 8100032

Gsm: 0548 838 05 55