Asbank'ta iş fırsatı.

Asbank bünyesinde istihdam etmek üzere müfettiş ve müfettiş yardımcısı arıyor.

 

Asbank iç denetim departmanında görevlendirilmek üzere iş sorumluluğu yüksek ve detaylı takip yeteneği kuvvetli müfettiş yardımcısı istihdam edecek.

İlgilenen adayların başvurularını, en geç 04/04/2018 tarihine kadar Asbank LTd. İnsan Kaynakları Müdürlüğü’n MÜFYRD001 Referans ile ulaştırmaları gerekmekte.

 

Başvuru koşulları:

Üniversitelerin işletme, ekonomi, maliye, muhasebe, istatistik, bankacılık, finans ve matematik bölümlerinden mezun olmak (yüksek lisans avantaj sayılacaktır) MS Office programlarını ileri derece kullanabilmek, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Araştırma ve gelişime istekli olmak, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip ve ekip çalışmasına yatkın olmak, Zaman yönetimi yapabilmek ve seyahat engeli bulunmamak, İleri derecede ingilizce bilmek, İlgili yasa ve mevzuat koşullarına uygun olmak, 30 yaşını aşmamış olmak, KKTC vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

 

Başvurular gizli tutulacak olup, mülakata ön elemeden geçen adaylar davet edilecektir. Daha önce bu pozisyon için görüşülen adayların başvuruları değerlendirme sürecine dahil edilmeyecektir.

 

Asbank Ltd. İnsan Kaynakları Müdürlüğü:

Genel Müdürlük, 8 Mecidiye Sokak – Lefkoşa

E-mail: insankaynakları@asbank.com.tr

 

Axa Sigorta'da iş imkanı

Sagafredo'da iş ilanı..

Concorde Luxury Resort münhal..

Elexus Hotelde iş fırsatı...

Önder Alışveriş Merkezi münhal..

Benli Gıda münhal açtı..