Alpet'ten yeni kampanya: Ev ve araba kazandırıyor!..

Kuzey Kıbrıs'ın akaryakıt sektörünün öncülerinden olan Alpet, Kıbrıs gerçekleştirdiği kampanyalara bir yenisini daha ekliyor, ev ve araba kazandırıyor!

 

 

Alpet'ten yeni kampanya: Ev ve araba kazandırıyor!

    Alpet Kıbrıs, 2012 yılından bu yana Alpet ClubCard sadakat kart programı ile gerçekleştirdiği onlarca kampanyanın en büyüğünü gerçekleştiriyor. Bu kampanya ile onlarca markadan yüzlerce ödülün yanı sıra anlık akaryakıt hediyesi, 2018 model Jeep Renegade ve Selba Homes işbirliği ile ev hediye ediyor.

Her 50 TL'lik akaryakıt alışverişinizde 2018 model Jeep Renegade kazanma şansının yanı sıra, onlarca markadan yüzlerce ödül ve anlık akaryakıt kazanma şansı da sizleri bekliyor!

    Alpet ClubCard ile gerçekleştireceğiniz her akaryakıt alışverişiniz 50 TL'ye ulaştıkça sistem otomatik bilet üretecektir. Tüm kazanımlarınızı alpetclubcard.com'dan kişisel hesabınızdan kontrol edebileceksiniz. Periyodik olarak gerçekleştirilecek çekilişlerle onlarca markadan yüzlerce ödül ve yılbaşı özel çekiliş ile 2018 model Jeep Renegade sizin olabilir!

Her 100 TL'lik akaryakıt alışverişlerinizde ev kazanma şansı Alpet ClubCard'ta!

    Her 50 TL'de araba ve markalar işbirliği çekilişlerine katılıma ek olarak anlaşmalı Alpet akaryakıt istasyonlarından Alpet ClubCard'ınız ile gerçekleştireceğiniz akaryakıt alışverişlerinizin 100 TL'ye ulaşması ile Alpet ClubCard'ınıza kayıtlı telefon numarasına gelecek 8 haneli şifreyi 4400'a SMS göndererek ev çekilişine katılabilir, Selba Homes güvencesi ile Lefkoşa, Marmara bölgesinde inşa edilen "Selba Colours" projesinden 2+1, Türk Koçanlı daire kazanabilirsiniz.

Bilgi ve detaylar sosyal medyada ve alpetclubcard.com'da!

     Alpet ClubCard ile ilgili başvuru prosedürü ve tüm kampanyalar için sosyal medyada AlpetKıbrıs'tan, alpetclubcard.com'dan takip edebilirsiniz.