Alpet Kıbrıs Perakende Satışlar Müdürü Mehmet Özdoğaç çevreci istasyonu anlattı!

Çevreye ve doğaya dost, bölgeye katma değer oldu. Alpet'in Yeniboğaziçi'ne kazandırdığı akaryakıt istasyonu, yeniliklerle gelişmeye devam ediyor.

EKONOMİ KIBRIS PRESTIGE / TEMMUZ

KKTC ve Türkiye ekonomisinin devlerinden Altınbaş Holding, Kıbrıs yatırımlarına ayrı bir önem veriyor. Akaryakıt sektöründeki markası Alpet, ülkede ilklere imza atmayı hedefliyor.

Bir süre önce açılışı yapılan Alpet Salamis Eko Petrol, bunlardan biri. Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş’ın ‘dünyada ilk’ sözleriyle tanımladığı bu istasyon, kendi enerjisini kendisi üretiyor.

Peki açılışıyla büyük ilgi toplayan istasyonda işleyiş ne durumda? Yeni hedefler neler?

Detayları Altınbaş Kıbrıs Perakende Satışlar Müdürü Mehmet Özdoğaç ile konuştuk.

 

“HER YATIRIM TÜKETİCİYE FAYDA SAĞLIYOR”

Dikkat çeken bir proje, özel bir yatırım. Alpet Salamis Eko Petrol’ü diğerlerinden ayıran özellikleri paylaşır mısınız?

Mağusa Yeniboğaiçi’nde bulunan Alpet Salamis Eko Petrol İstasyonu, enerjisini %100 kendisi üretiyor. Doğaya maksimum destek sloganı ile hizmete giren istasyon Alpet Kıbrıs’ın çevre ve sosyal sorumluluğa verdiği önemi ortaya koymayı amaçlıyor.

Yepyeni doğaya dost teknolojik altyapı ile donatılan modernleştirilen akaryakıt istasyonunda 24 saat hizmet sunulmaya başlandı. Mağusa’nın en hızlı gelişen bölgesi olan Yeniboğaziçi’nde yenilenen yüzü ile hizmet veren istasyon İskele-Mağusa anayolu üzerinde Salamis Antik Şehri’ne 5 dakika mesafede bulunuyor.

Alpet Clubcard’a üye istasyonda kafe, market, ücretsiz internet ve oto yıkama hizmeti de veriliyor.

Bu istasyon için yeni hedefler neler?

İlk enerjisini kendi üreten istasyona bu yıl içerisinde çeşitli yeni servisler getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir. Amacımız istasyonu bir yaşam alanı haline getirmek.

-Bu konsept diğer istasyonlarda da devam edecek mi?

Enerji alanında yapılan her yatırım direkt olarak tüketiciye fayda sağlamaktadır. Tüketici yenilikleri desteklediği tercih ettiği sürece diğer istasyonlar için de aynı servisi ve yeniliği yapma zorunluluğu doğar. Bu dalga büyüdükçe Kıbrıs’ın her noktasında tüketici aynı hizmet kalitesini ve servisi almış olur.

 

 

“ALPET CLUBCARD KULLANICILARINA BİNLERCE HEDİYE”

Biraz da Alpet Clubcard kampanyalarından konuşalım. Geçen yıl Mercedes hediyeniz vardı. Bu yıl üyeleri hangi fırsatlar bekliyor?

Alpet Kıbrıs bu yıl üçüncüsü düzenlenen markalar işbirliği kampanyası ile onlarca markayı bir araya getiriyor ve Alpet Clubcard kullanıcılarına özel hem anlık avantaj, hem de periyodik çekilişler düzenleyerek kazanç sağlıyor.

Yepyeni yüzü, kolay kullanımı, farklı avantajları ile Alpet Clubcard, üyelerine yepyeni avantajlar zinciri sunuyor. Periyodik olarak yıl sonuna kadar gerçekleştirilecek çekilişler ile Vakko, Erülkü Süper market, Çocuk Metal gibi markalardan binlerce hediye verilecek olan bu kampanyada tüm Alpet Clubcard kullanıcılarına hediye kazandırmayı hedefliyoruz.

Temmuz 2015 – Mart 2016 ayları arasında gerçekleştirilen Markalar İşbirliği Kampanyası’nın ikincisinde 1 adet Mercedes B serisi ve 1 adet Mercedes C serisi lüks arabanın yanı sıra yüzlerce ödülde Clubcard kullanıcılarına hediye edilmişti.

31 Aralık 2017’ye kadar devam edecek bu eşsiz kampanyada anlık kazançlarda mevcut. Her 50 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinizde Domino’s Pizza’dan her menüde koşulsuz şartsız %30 indirim kazanmak değerli Clubcard üyelerimizin elinde bulunan  eşsiz fırsatlar arasında.

 

MEHMET ÖZDOĞAÇ KİMDİR?

2 Temmuz 1981 Lefkoşa’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimimi Akdoğan’da tamamladı. 2005 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Yüksekokulu Fakültesi İnşaat Teknolojileri Bölümü’nden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdi.

2006-2011 yılları arasında Alman şirketi Diag Treuhand Gmbh bağlı City Royal Hotel Personel Müdürlüğü, daha sonra otel müdürlüğü görevlerinde bulundu.

2012 yılından itibaren Altınbaş Holding’e bağlı Alpet Oil İşletme Müdürlüğü Altınbaş Petrol Ltd. Satış ve Pazarlama ile birlikte idari işler ve satın alma bölümleri yöneticiliğinden Perakende Satışlar Müdürü görevine atandı. 01 Ocak 2017’den itibaren bu görevi yürütüyor.