23 Mart KKTC gündemi...

Sağlık Bakanlığı, GAÜ Millenium Kongre Merkezi'nde 'I. Acil Ambulans Hizmetleri Çalıştayı' düzenleyecek. Ve diğer gündem başlıkları şöyle...

Sağlık Bakanlığı, GAÜ Millenium Kongre Merkezi’nde “I. Acil Ambulans Hizmetleri Çalıştayı“ düzenleyecek (09.30)

“23 Mart Dünya Meteoroloji Günü” dolayısıyla Meteoroloj Dairesi Kıbrıs Türk Emekliler Derneği merkez binasında “Bulutları Anlamak” konulu seminer düzenleyecek. Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu da katılacak(09.30)

Doğu Akdeniz Üniversitesi Kadın Araştırmaları ve Eğitimi Merkezi tarafından düzenlenen 6. Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları Konferansı Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı’nda başlayacak  (10.00)

KTAMS ile Hemşireler ve Ebeler Sendikası, kamu sağlık çalışanları yasasında yapılmak istenen değişiklikle ilgili Sağlık Bakanlığı önünde ortak açıklama yapacak (10.30)

Girne Beşparmak Lions Kulübü ve Girne Akdeniz Lions Kulübü’nün Girne Halk Kütüphanesi’nde kütüphaneye yapacağı bilgisayar bağışı Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova’nın da katılımıyla yapılacak (10.30)

Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği ile Kıbrıs İlim Üniversitesi arasında eğitim bursu protokol töreni dernek binasında yapılacak (11.00)

Sosyal Hizmetler Dairesi ile Kamu-İş işbirliğinde Yaşlılar Haftası nedeniyle Lefkoşa Hidden Garden’da yaşlılara yemek verilecek (12.00)