Reklam
  • Reklam
A+ eğitim kredisi Near East Bank’ta..
Reklam

A+ eğitim kredisi Near East Bank'ta..

2018-2019 eğitim öğretim dönemi öncesi Near East Bank bir kampanya başlattı. İşte detaylar..

Reklam
11 Eylül 2018 - 08:09 - Güncelleme: 11 Eylül 2018 - 08:20
Reklam

 

2018-2019 eğitim öğretim dönemi öncesi yeni bir kampanya başlatan Near East Bank, A+ eğitim kredisi veriyor. 

Near East Bank, giderek artan eğitim harcamaları için özel hazırladığı Eğitim Kredi Kampanyası ile geleceğimize umut olan çocuklarımızın eğitimlerini en kaliteli şekilde sürdürmeleri için fırsat sunuyor.

12 aya varan vade seçeneği, “0” faiz ve hızlı onay seçeneği sunan Near East Bank Eğitim Kredisi, eğitime verdiği önem ve tam destek sayesinde özel okul, özel kurs ücretleri veya üniversite ödemelerinize yardımcı oluyor.  

Gençlerin önünü açarak daha bilinçli nesiller yetişmesi adına eğitim masraflarına destek sağlayan Near East Bank, eğitimin önündeki engelleri kardırmaya yardımcı olmak için her zamanki gibi müşterilerinin yanında olarak desteğini sürdürmeye devam ediyor. Eğitim hayallerini hem çocukları için hem de kendileri için devam ettirmek isteyenlere yönelik olan Near East Bank Eğitim Kredi Kampanyası kolay ödeme seçenekleri sunarak müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedefliyor..

Eğitime verdiği önem ve destek ile her zaman müşterilerinin yanında olan Near East Bank’tan temin edeceğiniz Eğitim Kredisi için ön başvuruyu www.neareastbank.com web adresinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerimizde hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CapitalBank, münhal açtı!..
CapitalBank, münhal açtı!..
İktisatbank'tan Günlük Piyasa Analizi - 21 Ocak 2019
İktisatbank'tan Günlük Piyasa Analizi - 21 Ocak 2019