Reklam
  • Reklam
9 Kasım Kıbrıs gündemi!

9 Kasım Kıbrıs gündemi!

KKTC gündemi için yoğun bir gün. Grevler, basın toplantıları ve törenler var. İşte 9 Kasım Kıbrıs gündeminden öne çıkan başlıklar.

Reklam
09 Kasım 2017 - 02:37
Reklam

Merkezi Cezaevi’nde KTAMS, Hak-Sen ve Gardiyanlar Birliği tam gün grev yapacak (09.00)  

Kıbrıs Türk Diyabet Derneği “14 Kasım Dünya Diyabet Günü” kapsamında Diyabet Merkezi’nde basın toplantısı düzenleyecek(09.00) 

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Sivil Savunma Başkanı Erdoğan Çelebi’yi ziyaret edecek(10.00) 

KTOEÖS, atanma bekleyen öğretmenlerden oluşturduğu komiteyle birlikte Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı önünde  “TC’den Öğretmen Dayatmasını Protesto” eylemi yapacak (10.00) 

VİRRA Reklam Ajansı ile Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu “Uyuşturucu Pedofili ve İstismar ile Mücadele Sempozyumu” konusunda Lefkoşa Eziç Restoran’da basın toplantısı düzenleyecek(10.00) 

Kuzey Kıbrıs Çevre Platformu, Turizm ve Çevre Bakanlığı’nın Dipkarpaz’da  gerçekleştireceği toplantıyı protesto amacıyla eş zamanlı olarak Turizm ve Çevre Bakanlığı önünde eylem düzenleyecek(10.30) 

Başbakanlık’ta Başbakan Hüseyin Özgürgün’ün de katılımıyla Milli Mücadele Madalyaları’nın dağıtım töreni düzenlenecek (11.00)  

Yeşilyurt, Yeşilırmak, Mevlevi ve Taşpınar’da kırsal kesim arsası alma hakkı kazananlara belgeleri Başbakan Özgürgün’ün de katılımıyla Yeşilyurt’ta düzenlenecek törenle verilecek (16.30)

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..