Reklam
  • Reklam
8 Eylül KKTC Gündemi!

8 Eylül KKTC Gündemi!

Haftanın son iş günü KKTC için oldukça yoğun. Birçok etkinlik gerçekleşecek bugün. İşte 8 Eylül Kıbrıs gündeminden öne çıkan başlıklar.

Reklam
08 Eylül 2017 - 01:20
Reklam

Kıbrıs Türk Amme Memurları Sendikası (KTAMS), Gelir ve Vergi Dairesi Çalışanları Sendikası (Vergi-Sen) ile Kıbrıs Türk Kamu Görevlileri Sendikası (Kamu-Sen) Girne Gelir ve Vergi Dairesi’nde grev yapacak. (09.00)

Piyade Er Allahverdi Kılıç, şehit edilişinin 21’inci yıldönümünde Güvercinlik’te anılacak. (10.00)

Geçitkale Belediyesi, 3. Geçitkale Kültür ve Sanat Festivali hakkında basın toplantısı gerçekleştirecek. (10.00-K.T. Belediyeler Birliği Binası’nda)

BRT Sitesi Konuk Odası’nda BRT-Bisiklet Federasyonu ve Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu işbirliğinde düzenlenecek bisiklet yarışıyla ilgili bilgilendirme toplantısı yapılacak. (10.00)

EL-SEN,  Türkiye’den deniz altından kabloyla elektrik getirilmesi konusunda KTAMS’ta toplantı düzenleyecek. Toplantıya bazı siyasi parti temsilcileri, sendikalar, diğer sivil toplum örgütleri katılacak. Toplantı öncesi basına açıklama yapılacak. (14.30)

Başbakan Hüseyin Özgürgün, “Mehmet Pars Anısına” düzenlenecek Çetinkaya-Türk Ocağı Limasol özel kupa maçını izleyecek. (19.00-20 Temmuz Mete Adanır Stadı/Girne)

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..