Reklam
  • Reklam
5 Ekim Kıbrıs gündemi..

5 Ekim Kıbrıs gündemi..

KKTC için yoğun bir gün. Onkoloji Merkezi Lefkoşa'da kapılarını açacak. Birçok resmi ziyaret ve toplantı var. İşte 5 Ekim Kıbrıs gündeminden öne çıkanlar..

Reklam
05 Ekim 2016 - 02:41 - Güncelleme: 06 Ekim 2016 - 11:18
Reklam

KTÖS Dipkarpaz İlkokulu’nda tam gün grev yapacak, basın toplantısı düzenleyecek(10.00)

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Rum Yönetimi Lideri Nikos Anastasiadis ile görüşecek(10.00)

KTOEÖS  Namık Kemal Lisesinde’nde “Dünya Öğretmenler Gününde Okul, Öğretmen ve Eğitim Sorunları” ile ilgili basın toplantısı gerçekleşecek(10.00)

Lefkoşa Türk Belediyesi ile Eskişehir Büyükşehir Belediyesi arasında kardeş şehir protokolü, LTB Mimar Mehmet Vahip Toplantı Salonu’nda imzalanacak(10.00)

Sağlık Bakanlığı’na bağlı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet verecek Onkoloji Merkezi’nin açılış töreni Başbakan Hüseyin Özgürgün’ün katılımıyla gerçekleştirilecek(10.30)

TDP Lefkoşa Milletvekili Mehmet Çakıcı, Cumhuriyet Meclisi Mavi Salonu’nda “TDP’de son gelişmeler ve Cumhuriyet Meclisi çalışmalarına ilişkin görev değişikliği” konulu basın toplantısı düzenleyecek (11.00)

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst, KKTC Lions Birlikleri heyetini bakanlıkta kabul edecek(11.15)

Başbakan Hüseyin Özgürgün, Eskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükersen'i kabul edecek(15.00)

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Eskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükersen'i kabul edecek(16.00)

“Sesini yükselt haklarını savun” sloganıyla hayata geçirilen iki toplumlu “Join2Media” Projesi, Naci Talat Vakfı’nda düzenlenecek etkinlikle tanıtılacak(17.00)

Geçitkale Belediyesi ve Zeka Bey Tohum Merkezi arasında GDO’su ile oynanmamış yerel tohum takasını sağlayan işbirliği protokolü,  Geçitkale Belediye binasında düzenlenecek basın toplantısıyla imzalanacak(17.30)

Türksoy 25’inci yıl Gala Konseri, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın da katılımıyla GAÜ Spectrum Uluslararası Kongre Merkezi’nde yer alacak(19.30)

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
City Mall AVM, münhal açtı!..
City Mall AVM, münhal açtı!..