Reklam
  • Reklam
4 Nisan ekonomi ve siyaset gündemi

4 Nisan ekonomi ve siyaset gündemi

İşte 4 Nisan 2017 ekonomi ve siyaset gündeminden öne çıkan başlıklar...

Reklam
04 Nisan 2017 - 08:49 - Güncelleme: 04 Nisan 2017 - 12:39
Reklam

1- T.C Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Madenci Anıtı Meydanı'nda toplu açılış törenine katılacak.

(Zonguldak/15.00)

2- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, GİMAT Dernek binasında, GİMAT esnafı ile bir araya gelecek.

(Ankara/11.00)

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- T.C Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Şebinkarahisar'da imam hatip lisesi pansiyonu, Çamoluk'ta imam hatip lisesi açılışına katılacak, Alucra'da organize edilecek toplantıya iştirak edecek.

(Giresun/11.00-16.00)

2- T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Hasan Öztimur 75. Yıl İlkokulu açılış törenine, Merinos Kongre Merkezi'nde partisinin geçmiş dönemlerdeki il başkanları, milletvekilleri, ilçe başkanları, belediye başkanları, il kadın ve gençlik kolları başkanları ile buluşmaya, Bursa Büyükşehir Belediye Recep Altepe tarafından düzenlenen vefa yemeğine katılacak.

(Bursa/15.00/18.30/20.00)

3- T.C Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Mogan'da "Gölbaşı Mogan Gölü Dip Çamuru Temizleme Projesi"ne ilişkin basın toplantısı düzenleyecek.

(Ankara/13.30)

4- T.C Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Esenler okul aile birlikleri temsilcileriyle toplantı yapacak, Esenler Sivaslılar Buluşmasına, Profesör Kaya Gürsel İlkokulu ve Dedekorkut Ortaokulu açılışına, Eyüp Sivaslılar derneklerinin organize ettiği "Yeni Anayasa" konulu toplantıya katılacak, Gaziosmanpaşa Sivas Dernekleri Buluşması'na iştirak edecek, Gaziosmanpaşa okul müdür yardımcıları ve özel okul sahipleriyle görüşecek.

(İstanbul/10.00-20.00)

5- T.C Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Valiliği, AK Parti İl SKM'yi ve Kağızman Kaymakamlığını ziyaret edecek, DSİ tesisi temel atma merasimine katılacak, Iğdır'ın Tuzluca ilçesinde temaslarda bulunacak, DSİ tesisi temel atma merasimi ile orman köylülerine kullandırılan gelir getirici tür ve Orköy kredi sertifikaları dağıtım törenine iştirak edecek, Valilik ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret edecek.

(Kars/09.30-13.30/Iğdır/15.30-19.15)

EKONOMİ

1- T.C Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Sivas'ta sivil toplum kuruluşları ve sanayicilerle bir araya gelecek, Valilik, Belediye Başkanlığı, AK Parti İl Başkanlığı, Organize Sanayi Bölgesi, Özyıldız İplik Fabrikası, ASELSAN Hassas Optik Fabrikası ve Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret edecek, Lefaxx Tekstil işçileriyle öğle yemeği yiyecek, İstasyon Caddesi esnafı ile görüşecek, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda Antarktika heyeti ile basın toplantısı düzenleyecek.

(Sivas/09.30-16.00/İstanbul/22.00)

2- T.C Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Kütahyalı iş adamları ile toplantı yapacak, kadın kolları çalışma standını ziyaret edecek, Gediz Sosyal Hizmetler Müdürlüğü açılış törenine ve Simav Cumhuriyet Meydanı'nda halka buluşma etkinliğine katılacak.

(Kütahya/10.30-17.00)

3- T.C Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, esnafla kahvaltı yapacak, Engelsiz Yaşam ile Sağlık Entegre merkezlerinin temel atma törenlerine katılacak, Kömürtevzi'de esnaf ziyaretinde bulunacak, mahalle mitinginde konuşacak.

(Malatya/09.30-20.30)

4- T.C Maliye Bakanı Naci Ağbal, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası'nı, Ticaret Borsasını, Organize Sanayi Bölgesini ziyaret edecek, Afyonkarahisar esnafı ile bir araya gelecek, iş adamları ile toplantı yapacak.

(Afyonkarahisar/ 14.00-20.30)

5- T.C Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kars Valiliği ve AK Parti SKM'yi ziyaret edecek, DSİ temel atma töreni ve kredi sertifikası dağıtımına katılacak, Kağızman Kaymakamlığını ziyaret edecek, Iğdır'da da muhtarlarla toplantı yapacak, DSİ temel atma töreni ve kredi sertifikası dağıtımında bulunacak, Valilik ve AK Parti İl Başkanlığına ziyaret gerçekleştirecek.

(Kars/09.30-13.30/Iğdır/15.30-19.15)

6- Hazine, 10 yıl (3 bin 612 gün) vadeli, 6 ayda bir yüzde 5,5 kupon ödemeli, sabit kuponlu devlet tahvilinin yeniden ihracı için ihale düzenleyecek.

(Ankara)

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 20 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 20 Eylül 2018
Askeri kantinlere de zam!..
Askeri kantinlere de zam!..