Reklam
  • Reklam
4 Mayıs KKTC gündemi...

4 Mayıs KKTC gündemi...

4 Mayıs Ada gündeminde öne çıkan başlıklar şöyle...

Reklam
04 Mayıs 2017 - 08:27
Reklam

9. Özel Atletizm Oyunları başlayacak. Açılışı Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova yapacak. (Yer:  Lefkoşa Atatürk Stadyumu - 09.30)

Trafik Kazalarını Önleme Derneği, Trafik  Haftası dolayısıyla, Merkezi Cezaevi’ndeki hükümlülere ve cezaevi  personeline Trafik Oryantasyon ve Güvenli Sürüş Teorik Eğitimi verecek. (10.00)

Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu, “trafik güvenliği” gündemiyle olağanüstü toplanacak. (10.00)

Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu’nun “trafik güvenliği” gündemiyle yapacağı olağanüstü birleşim nedeniyle Trafikte Kazasız Yaşam Derneği (TRAKAYAD) ve derneğe destek veren sendika ve örgütler Meclis önünde basın toplantısı gerçekleştirecek. (10.00)

Veteriner Dairesi tarafından sürdürülen “hayvan hastalıkları ile mücadele projesi” kapsamında üreticilere ari sertifikası verilecek.  Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’nda yer alacak törene Bakan Nazım Çavuşoğlu da katılacak. (14.30)

İki Toplumlu Barış İnisiyatifi-Birleşik Kıbrıs, çözümü ve yeniden birleşmeyi desteklemek için sürdürülen etkinlikler kapsamında Derinya’da panel düzenleyecek. (Yer: Geleneksel El Sanatları Açık Hava Müzesi – Derinya - 20.15)

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x