Reklam
  • Reklam
4 Ağustos Cuma KKTC gündemi

4 Ağustos Cuma KKTC gündemi

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Cumhurbaşkanlığı’nda, “sivil toplumu bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı” düzenleyecek, BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Danışmanı Espen Barth Eide onuruna veda resepsiyonu verecek...

Reklam
04 Ağustos 2017 - 07:16 - Güncelleme: 04 Ağustos 2017 - 17:57
Reklam

Elektrik Kurumu Çalışanları Sendikası, görevi başında şehit düşen Cengiz Toksoy’u Lefkoşa Kabristanlığı’ndaki mezarı başında düzenleyeceği törenle anacak. (09.30)

Bazı parti ve örgütler, TC Lefkoşa Büyükelçiliği önünde basın açıklaması yapacak ve "Bağımsız Kıbrıs eylem ve etkinliklerini” açıklayacak. (09.30)

Slovakya’nın Lefkoşa Büyükelçiliği himayesinde bir araya gelen siyasi partilerin, “Together We Can” (Birlikte Başarabiliriz) kuruluşu  ile bazı üye ve destekçilerini onurlandırma kararı çerçevesinde ara bölgedeki Dayanışma Evi’nde tören düzenlenecek. (10.00)

KTÖS, ileri sürülen “Öğretmen Akademisinin kapatılma süreci” ile ilgili Meclis önünde eylem düzenleyecek. (10.30)

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Cumhurbaşkanlığı’nda, “sivil toplumu bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı” düzenleyecek. (11.00)

Başbakanlık Uyuşturucuyla Mücadele Komisyonu, Kıbrıs Amerikan Üniversitesi ve 2KV Medya işbirliğinde, uyuşturucunun önlenmesine yönelik sosyal sorumluluk projesi hakkında basın toplantısı düzenlenecek. (Yer: Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Rektörlüğü - 11.00)

Elektrik Kurumu Çalışanları Sendikası, görevi başında şehit düşen Özkan Piro’yu Ağırdağ Kabristanlığı’ndaki mezarı başında düzenleyeceği törenle anacak. (11.00)

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Danışmanı Espen Barth Eide onuruna Cumhurbaşkanlığı’nda veda resepsiyonu verecek. (19.30)

 

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018