Reklam
  • Reklam
28 Mart Ada gündemi

28 Mart Ada gündemi

Başbakan Hüseyin Özgürgün, Alsancak’ta Merit Royal Otel’de düzenlenecek 6. İnterpa Konferansı’na katılacak. Girne Ağır Ceza Mahkemesi’nde kürtaj davasının kararı açıklanacak. Ve diğer gündem başlıkları...

Reklam
28 Mart 2017 - 08:23 - Güncelleme: 28 Mart 2017 - 13:38
Reklam

Başbakan Hüseyin Özgürgün, Alsancak’ta Merit Royal Otel’de düzenlenecek 6. İnterpa Konferansı’na katılacak. (09.00)

Girne Ağır Ceza Mahkemesi’nde kürtaj davasının kararı açıklanacak. (09.00)

Yüksek Adliye Kurulu tarafından atanan ve terfi eden yargıçlar Nüvit Gazi Hacı, Ayşen Toroslu ve Gülay Süleymanoğlu için Yüksek Adliye Kurulu Salonu’nda yemin töreni düzenlenecek. (09.15)

KTAMS, Türk Ajansı Kıbrıs önünde basın açıklaması yapacak. Ajanstaki Rum Basın Özetleri Birimi tam gün grev gerçekleştirecek. (10.00)

Avrupa Komisyonu, “Avrupa Bilim ve Eğlence Günü” dolayısıyla Lefke bölgesindeki ortaokul ve liselerin katılımıyla Lefke Meydanı’nda etkinlik düzenleyecek.  (10.00)

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı, Girne Acapulco Otel’de Birincil Bitkisel Ürünlerde Pestisit Denetimleri Uygulamaları (Gıda Güvenliği) Çalıştayı düzenliyor. Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı da katılacak. (10.00)

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Uluslararası Polis Akademileri heyetini kabul edecek. (14.30)

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber, Uluslararası Polis Akademileri Heyetini kabul edecek. (15.00)

Baraka Kültür Merkezi, Sosyal Riskleri Önleme Vakfı Kreşi’ne destek ziyareti gerçekleştirecek ve çocuklar için etkinlik düzenleyecek. (15.00)

Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği (FODER) üyelerinin fotoğraflarından oluşan “Faces-Yüzler” isimli sergi, Lefkoşa’da İsmet Vehit Güney Sergi Salonu’nda açılacak. (19.00)

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak YDÜ-KOOP Spor Cumhurbaşkanlığı Kupası Final maçına katılacak. (19.30)

Abdullah Öztoprak’ın Başbakanlık Uyuşturucuyla Mücadele Komisyonu adına hazırladığı “…kanatlarımı kırsaydık keşke anne…” adlı sahne gösterisinin galası Merit Park Otel’de gerçekleştirilecek. Geceye Başbakan Hüseyin Özgürgün de katılacak. (20.00)

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..