Reklam
  • Reklam
25 Nisan Ada gündemi...

25 Nisan Ada gündemi...

Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu toplanacak. Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, “Temiz Düşün” projesi çerçevesinde, Girne bölgesi yol ve refüj temizlik çalışmalarına bölgeden belediye başkanlarıyla katılacak. Ve diğer gündem başlıkları şöyle...

Reklam
25 Nisan 2017 - 08:35
Reklam

Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu toplanacak. (10.00)

Girne Ada Lions Kulübü tarafından TC Büyükelçiliği himayelerinde düzenlenen; “Eriş Ülger’in Arşividen Atatürk Dönemi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Fotoğraf Sergisi” açılacak. (10:00-Lefkoşa AKM) 

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, “Temiz Düşün” projesi çerçevesinde, Girne bölgesi yol ve refüj temizlik çalışmalarına bölgeden belediye başkanlarıyla katılacak. (10.00)

Beyarmudu Belediyesi, 3. Mesarya Tiyatro Şöleni hakkında Belediyeler Birliği’nde basın toplantısı düzenleyecek. (10.00)

Bakanlar Kurulu toplanacak. (15.00)

TC ve KKTC hükümetleri arasında imzalanan “Ormancılık Alanında Yardım ve İşbirliği Protokolü” kapsamında TC Orman Genel Müdürlüğü katkıları ile düzenlenen “Dört Mevsim KKTC Ormanları” adlı fotoğraf yarışması sergisinin açılış ve ödül töreni, TC Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez’in de katılımıyla İsmet Vehit Güney Sergi Salonu’nda yapılacak. (16.30)

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Aylin Örek’in “Redrospektif-Dünden Bugüne” sergisi açılışına katılacak. (19.30-Yer: Art Gallery – Lefkoşa)

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Askeri kantinlere de zam!..
Askeri kantinlere de zam!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 20 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 20 Eylül 2018