Reklam
  • Reklam
23 Mart KKTC gündemi...

23 Mart KKTC gündemi...

Sağlık Bakanlığı, GAÜ Millenium Kongre Merkezi’nde “I. Acil Ambulans Hizmetleri Çalıştayı“ düzenleyecek. Ve diğer gündem başlıkları şöyle...

Reklam
23 Mart 2017 - 08:26 - Güncelleme: 23 Mart 2017 - 15:24
Reklam

Sağlık Bakanlığı, GAÜ Millenium Kongre Merkezi’nde “I. Acil Ambulans Hizmetleri Çalıştayı“ düzenleyecek (09.30)

“23 Mart Dünya Meteoroloji Günü” dolayısıyla Meteoroloj Dairesi Kıbrıs Türk Emekliler Derneği merkez binasında “Bulutları Anlamak” konulu seminer düzenleyecek. Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu da katılacak(09.30)

Doğu Akdeniz Üniversitesi Kadın Araştırmaları ve Eğitimi Merkezi tarafından düzenlenen 6. Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları Konferansı Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı’nda başlayacak  (10.00)

KTAMS ile Hemşireler ve Ebeler Sendikası, kamu sağlık çalışanları yasasında yapılmak istenen değişiklikle ilgili Sağlık Bakanlığı önünde ortak açıklama yapacak (10.30)

Girne Beşparmak Lions Kulübü ve Girne Akdeniz Lions Kulübü’nün Girne Halk Kütüphanesi’nde kütüphaneye yapacağı bilgisayar bağışı Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova’nın da katılımıyla yapılacak (10.30)

Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği ile Kıbrıs İlim Üniversitesi arasında eğitim bursu protokol töreni dernek binasında yapılacak (11.00)

Sosyal Hizmetler Dairesi ile Kamu-İş işbirliğinde Yaşlılar Haftası nedeniyle Lefkoşa Hidden Garden’da yaşlılara yemek verilecek (12.00)

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..
Özmerhan Group, münhal açtı!..