Reklam
  • Reklam
23 Kasım 2016 KKTC gündemi…

23 Kasım 2016 KKTC gündemi…

2017 Mali Yılı Bütçe Yasa Tasarısı komitede görüşülmeye devam edecek. Gündem Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı bütçeleri...Kumarcılar Hanı açılacak... Kıbrıs Kağıt Sanatçıları Derneği’nin düzenlediği Kağıda Dokunuş Sempozyum ve Sergisi İsmet Vehit Güney Sanat Merkezi’nde açılacak...

Reklam
22 Kasım 2016 - 23:45
Reklam

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ile Ankara Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi’nin düzenlediği Uluslararası Arkeoloji Sempozyumu Lefkoşa Bedesten’de yapılacak (09.30)

2017 Mali Yılı Bütçe Yasa Tasarısı komitede görüşülmeye devam edecek. Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı bütçeleri ele alınacak (10.00)

İskele Belediyesi ile DAÜ arasında İskele’ye kampüs açılmasına ilişkin protokol DAÜ Rektörlük Binası’nda imzalanacak (10.00)

Kumarcılar Hanı, Meclis Başkanı Sibel Siber, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu ile Milli Eğitim Kültür Bakanı Özdemir Berova’nın da katılımıyla resmen açılacak (14.30)

Kıbrıs Kağıt Sanatçıları Derneği’nin düzenlediği Kağıda Dokunuş Sempozyum ve Sergisi, Meclis Başkanı Siber ile Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova’nın katılımıyla İsmet Vehit Güney Sanat Merkezi’nde  açılacak (17.00)

Kaşgarlı Mahmut Öykü Yarışması Ödül Töreni, Lefkoşa Türk Lisesi’nde yapılacak (18.30)

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x