Reklam
  • Reklam
22 Nisan KKTC gündemi.

22 Nisan KKTC gündemi.

Kıbrıs gündemi için hareketli bir gün. 23 Nisan öncesi gündem çocuklar. Birçok yerde çocuklar ile ilgili etkinlik var. Salamis Yolu'nda ise kadınlar pazar açacak. İşte 22 Nisan gündeminden öne çıkan başlıklar.

Reklam
22 Nisan 2017 - 06:21
Reklam

CTP Kadın Örgütü Mağusa İlçesi’nin organize ettiği “2. Emekçi Kadın Ürünleri Pazarı” Salamis Yolu’nda yer alacak. (10.00)

SOS Çocukköyü Derneği ve İntergaz Ltd’in ortaklaşa hazırladığı Sosyal Sorumluluk Projesi ile ilgili imza töreni ve basın toplantısı, SOS Çocuk Köyü’nde yapılacak. (10.30)

CTP ve AKEL Mağusa ilçesi temsilcileri, Tuzla'da karting tesisi karşısındaki alanda fidan dikecek. (11.00)

Yardıma muhtaç çocuklara maddi katkı sağlamak için çocuk şenliği ve kermes düzenlenecek. (Yer: Sevim Ebeoğlu Barış Parkı, Girne - 14.00)

UBP Lefkoşa İlçesi Gençlik Kolları’nın “risk altındaki çocuklar ve gençler” yararına düzenlediği resim sergisi açılacak. (Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi Sergi Salonu - 14.30)

19. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali çerçevesinde Girne’de kortej yürüyüşü yapılacak. Kortej yürüyüşü Baldöken’den başlayıp Dörtyol kavşağı, Atatürk Anıtı, Liman güzergahında tamamlanacak. Etkinliğe Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova da katılacak. (15.30)

Turizm ve Çevre Bakanlığı Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında “Sıcak Hava Balonu Şenliği” gerçekleştirecek. “Yükseliyoruz” sloganıyla yapılacak etkinliğe Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu da katılacak. (Yer: Lefkoşa Atatürk Stadyumu - 16.00)

Koruçam’da 5. Aziz George Festivali’nin açılışı yapılacak. (18.00)

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018