Reklam
  • Reklam
2 Mart ekonomi ve siyaset gündemi

2 Mart ekonomi ve siyaset gündemi

T.C Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uluslararası Ombudsmanlık Toplantısı'na katılacak, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde T.C Başbakan Binali Yıldırım ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı ayrı ayrı kabul edecek.Diğer önemli başlıklar ise şöyle;

Reklam
02 Mart 2017 - 08:54 - Güncelleme: 02 Mart 2017 - 12:16
Reklam

1- T.C Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde Uluslararası Ombudsmanlık Toplantısı'na katılacak, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Başbakan Binali Yıldırım ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı ayrı ayrı kabul edecek.

(Ankara/14.30/16.15/17.30)

2- T.C Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'na konuk olacak.

- Özlü, Gümüşova ilçesini ziyaret ederek tablet dağıtım törenine katılacak, Cumayeri Belediyesini ziyaret edecek, halk oylamasına ilişkin kampanyanın lansmanına iştirak edecek.

(Ankara/10.00/Düzce/13.30-15.00)

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- T.C Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Bağcılar Belediyesi Engelliler Merkezi'nde EURECERT sertifika törenine ve AK Parti İstanbul Seçim Koordinasyon Merkezince düzenlenen "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi" konferansına katılacak.

(İstanbul/13.30/19.00)

2- T.C Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Fransa'da Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Strazburg binasının açılışını yaparak basın toplantısı düzenleyecek, Diyanet İşleri Türk İslam Birliğinin (DİTİB) Strazburg'daki merkezinde sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile görüşecek.

- Bozdağ, Almanya'da Türk vatandaşlarıyla buluşacak.

(Strazburg/Karlsruhe)

2- T.C Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, TBMM Dışişleri Komisyonunda "Türk Dış Politikasındaki Son Gelişmeler" konulu bilgilendirme yapacak.

(TBMM/11.00)

3- T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Gemlik Belediyesi toplu konut temel atma törenine, İnegöl Merkezi Kapalı Pazar Yeri açılışına ve İznik Fetih Şenliklerine katılacak.

(Bursa/10.30/12.00/14.00)

4- T.C Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Özbekistan Başbakan Yardımcısı Rustam Azimov ve Ekonomik İlişkiler, Yatırımlar ve Ticaret Bakanı Elyor Ganiyec ile görüşecek.

(İstanbul/11.45)

5- T.C Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü ve Ankara Üniversitesi Yaşlılık Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (YAŞAM) tarafından Latanya Otel'de düzenlenen "Türkiye Aktif ve Sağlıklı Yaşlanma Zirvesi"ne iştirak edecek.

(Ankara/09.30)

6- TBMM'den

- Genel Kurulda, bazı uluslararası anlaşmaların onaylanmasına ilişkin kanun tasarıları görüşülecek.

- Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonunda Türkiye Uzay Ajansı Kurulması ve Uzaya Yönelik Faaliyetlerin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı ele alınacak.

(TBMM/14.00/11.00)

EKONOMİ

1- TÜİK, geçen yıla ilişkin evlenme ve boşanma istatistiklerini açıklayacak.

(Ankara/10.00)

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
Kaner Şirketler Grubu, münhal açtı!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 22 Eylül 2018