Reklam
  • Reklam
19 Aralık KKTC gündemi..

19 Aralık KKTC gündemi..

Yeni hafta yoğun bir gündemle başlıyor Kıbrıs için. Ders saatleri konusunda dikkat çeken bir toplantı var. Kıbrıs sorunu için iki müzakereci bir araya gelecek. İşte 19 Aralık KKTC gündeminden öne çıkan başlıklar..

Reklam
18 Aralık 2016 - 21:01 - Güncelleme: 20 Aralık 2016 - 09:01
Reklam

Sağlık Bakanı Faiz Sucuoğlu, Bodrum’da düzenlenen 4. Uluslararası Paramedik Kongresi ve Ambulans Rallisi’nde “Özel Juri” ödülünü kazanan KKTC 112 Acil Hızır Servis ekibine, teşekkür sertifikası verecek. (Yer: Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi - 09.00)

Meclis Genel Kurulu, Polis Genel Müdürlüğü ve İçişleri Bakanlığı bütçelerini görüşecek. (10.00)

Kıbrıs Vakıflar İdaresi ile Yeşil Barış Hareketi arasında Çevre Temalı 5. Kısa Film Yarışması Protokolü imzalanacak. (Büyük Han - 10.00)

Kıbrıslı Türk Müzakereci Özdil Nami ile Rum Müzakereci Andreas Mavroyannis görüşecek. (10.00)

Kıbrıs Türk Memur Sendikası, kamuda geçici olarak çalıştırılan personelin yasal statüye kavuşturulmasıyla ilgili basın toplantısı düzenleyecek. (Yer: Memur-Sen (Hür-İş Federasyonu üzeri) (12.00)  

Milli Eğitim Bakanlığı’nda sendikalarla ders saatleriyle ilgili toplantı yapılacak. (16.00)

Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP), Baraka Kültür Merkezi ve Bağımsızlık Yolu tarafından düzenlenen 'Mağusa Sorunlarını Konuşuyor' paneller dizisi çerçevesinde 'İmar Planı ve Yaşama Etkileri' konulu panel düzenlenecek. (Mağusa Gençlik Akademisi) (19.00) 

Avrupa Parlamentosu Kıbrıs Bilgilendirme Ofisi yeni yıl resepsiyonu verecek. (Güney Lefkoşa “Garden Day & Museum”) (19.30-22.00)

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..