Reklam
  • Reklam
10 Mayıs KKTC gündemi...

10 Mayıs KKTC gündemi...

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Dünya Bankası Başkan Yardımcısı ve Avrupa - Orta Asya Sorumlusu Cyril Muller’i kabul edecek. Ve diğer başlıklar şöyle...

Reklam
10 Mayıs 2017 - 08:48 - Güncelleme: 10 Mayıs 2017 - 14:34
Reklam

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Dünya Bankası Başkan Yardımcısı ve Avrupa - Orta Asya Sorumlusu Cyril Muller’i kabul edecek (09.30)

Kıbrıs Türk Engelliler Federasyonu temsilcileri Engelliler Haftası çerçevesinde Özgürlük Mücadelesi Lideri Dr. Küçük ve Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş’ın mezarını ziyaret edecek  (09.40)

Pir Sultan Abdal Derneği, KTOEÖS ve KTÖS, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersleriyle ilgili Ombudsmanraporu hakkında KTOEÖS’de basın toplantısı düzenleyecek  (10.00)

İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası  kapsamında "İnşaat Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği” konulu panel Sayıştay salonunda düzenlenecek (10.00)

Ekonomi ve Enerji Bakanlığı, Küçük ve Orta Boy İşletmeler Geliştirme Merkezi (KOBİGEM) ve TC Kalkınma ve Ekonomik İş Birliği Ofisi tarafından Golden Tulip  Otel’de “II. KKTC KOBİ Zirvesi” düzenlenecek (10.00)

“Merit Evrensel Parkı Oyun Alanı”nın açılışı Ortopedik Özürlüler Derneği binası yanında yapılacak (10.00)

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst, Kuzey Kıbrıs Turkcell ve TC Turkcell yetkililerini bakanlıkta kabul edecek  (10.30)

Kıbrıs Türk Engelliler Federasyonu temsilcileri Engelliler Haftası çerçevesinde Federasyon merkezinde basın toplantısı yapacak.  (10.30)

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, AB Komisyonu yetkililerinin liderlere ara bölgede  vereceği sunuma katılacak (11.00)

Akdoğan Belediyesi’nin düzenleyeceği 2. Emek Festivali ile ilgili basın toplantısı Belediyeler Birliği lokalinde yer alacak  (11.00)

Girne Dr. Akçiçek Hastanesi’nde Cancer Charity Trust'un yaptığı bağışlar için seremoni yapılacak  (12.00)

CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman ve beraberindeki heyet, Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri Birliği’ni ziyaret edecek (12.00)

CTP Genel Başkanı Erhürman ve beraberindeki heyet Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği’ni ziyaret edecek (13.30)

Girne, Gazimağusa ve Güneşköy 18 Yaş Üstü Engelli  Rehabilitasyon merkezlerine devam eden gençler, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı H. Ersan Saner’i ziyaret edecek  (14.00)

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Avrupa Komisyonu Yapısal Reformları Destekleme Sorumlusu Maarten Verwey’i kabul edecek (15.00)

Başbakan Hüseyin Özgürgün, Engelli Çocuklar Federasyonu’nu kabul edecek (15.30)

Kıbrıs Türk Eğitim Vakfı’nın (KTEV) Okullar Arası Dans Şöleni YDÜ AKM’de yapılacak (18.00)  

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Kredo Muhasebe ve Danışmalık Şirketi, münhal açtı!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..
Bakanlar Kurulundan Kararname!..